Партнери

Благодійна організація “БФ “АВАкновенное чудо”

Це центр розвитку та підтримки дітей з особливостями розвитку та їхніх батьків. Тут зібралися фахівці різних напрямів, які сприяють залученню дітей в життя суспільства. Ми навчаємо дітей спілкування, гри, готуємо їх до садочка та школи, вчимо батьків, як формувати мовлення у дітей, навчаємо їх бути самостійними в усьому, що є необхідним для повноцінного життя.

www.aba.dn.ua

АутізмТек

АутізмТек – система для допомоги фахівцям ПАП і батькам в дотриманні права на ефективне втручання при дистанційному і очному форматі завдяки автоматизації вимірювань і графічного аналізу даних поведінки.

www.autismtech.online/

QuartSoft

QuartSoft – це універсальний магазин веб-розробок, де приймають усі бізнес-завдання в Інтернеті в сферах електронної комерції B2B / B2C, нерухомості, фінансових технологій, туризму, оренди та систем соціальних мереж, SaaS / PaaS та корпоративних додатків.

www.quartsoft.com

The Professional Advisory Group
for the EuroBA project

Издательство “Идет работа”

Книги та DVD, які допомагають вчитися і вчити

www.aworkinprogress.ru

Аутизм: коррекционная работа на основе поведенческого анализа (АВА). Теория и практика

  • Сертифікаційна програма для фахівців з прикладного аналізу поведінки (АВА);
  • Програма для батьків дітей з РАС, які застосовують методи АВА зі своїми дітьми;
  • Програма для АВА-інструкторів (терапист) та тьюторів, що реалізують програми АВА в ресурсних класах і корекційних центрах;
  • Програми підвищення кваліфікації і професійної перепідготовки – для вчителів ресурсних і масових шкіл, логопедів, дефектологів, корекційних педагогів, практикуючих психологів, і фахівців інших спеціальностей.

www.aba-kurs.com

Корекція аутизму за допомогою прикладного Аналізу Поведінки
Ресурси для батьків і фахівців

Ознайомлення аудиторії з численними методами навчання навичкам (моторна імітація, вербальні навички, ігрові навички, соціальні навички, навички самообслуговування і т. д.) та корекції поведінки.

www.abarussia.ru

Курси прикладного аналізу поведінки

Навчаючись разом з нами на дистанційних курсах BCBA та BCaBA, Ви зможете застосовувати принципи поведінкового аналізу у своїй практиці.
Знижка для груп 30% на перший модуль та індивідуально (з рекомендацією від УАПА) 5% на перший модуль.

www.azbukaaba.com