Партнери

МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОВЕДІНКОВОГО АНАЛІЗУ®

Міжнародна сертифікація поведінкових аналітиків
Сертифікація, що існує для того, щоб захищати клієнта, підтримувати відповідні освітні стандарти та етичну практику в галузі прикладного аналізу поведінки по всьому світу.

https://theibao.com/

The Professional Advisory Group
for the EuroBA project

The project is led by Prof Mickey Keenan (Ulster University). We are funded by Erasmus+ to develop standards and curricula for European Behaviour Analysts. Six countries are part of the funded project (UK; Czech Republic; Netherlands, Sweden; Greece; Italy).

 

Проект очолює професор Міккі Кінан (Ольстерський університет). Ми фінансуємося програмою Erasmus+ для розробки стандартів і навчальних програм для європейських поведінкових аналітиків. У проекті беруть участь шість країн (Великобританія; Чехія; Нідерланди, Швеція; Греція; Італія).

Стаття:

Professional Development of Behavior Analysts in Europe: A Snapshot for 21 Countries

https://link.springer.com/article/10.1007/s40617-022-00754-0

Участь УАПА

https://www.youtube.com/watch?v=2jk3FepOzlE

Сторінка проєкту:

https://www.facebook.com/EuropeanBehaviourAnalyst

MALVY CONSULTING

Освітня платформа для підвищення кваліфікації в області прикладного аналізу поведінки.

3 CEU зі сфери АВА Topics

https://mssg.me/4c8hf

Навчальний портал

БАЛГАНБАЄВА МАРИНА

Терапістка ESDM, коуч батьків в ESDM, сертифікована поведінкова аналітикиня (ВСВА, ІВА)

 • Консультації батьків
 • Супервізії фахівців
 • Школа «Сила Батьків»

Тренінги та вебінари

 • Харчова вибірковість
 • Туалетний тренінг

https://mssg.me/4c8hf

Курси прикладного аналізу поведінки

Навчаючись разом з нами на дистанційних курсах BCBA та BCaBA, Ви зможете застосовувати принципи поведінкового аналізу у своїй практиці.
Знижка для груп 30% на перший модуль та індивідуально (з рекомендацією від УАПА) 5% на перший модуль.

www.azbukaaba.com

Курси прикладного аналізу поведінки

ABA&Psy є першим сертифікованим IBAO провайдером, який пропонує освітні програми з прикладного аналізу поведінки українською мовою.

Приходьте до нас, якщо Ви хочете:

 • отримати освіту з поведінкового аналізу для подальшої сертифікації та отримання кваліфікації Міжнародного поведінкового аналітика IBA (International Behavior Analyst).
 • використовувати системний та функціональний науковий метод у формуванні дитячо-батьківських взаємин, який здійснюється нашими фахівцями (з великим досвідом роботи) – зокрема у тренінгу для батьків «Tuning in to Kids» для побудови гармонійних взаємин зі своїми дітьми, щоб допомогти їм краще розуміти себе та людей довкола, знизити проблемну поведінку, та й просто більше радіти життю.
  *Є можливість переходу з інших навчальних програм.

https://www.abapsy.com/

Акредитована програма професійної підготовки Міжнародних поведінкових аналітиків (IBA)

● Долучись до програми, яка стане фундаментом для вдосконалення професійного рівня й розкриє нові можливості у сфері Прикладного аналізу поведінки.
● Програма розроблена поведінковими аналітиками із великим практичним досвідом і містить актуальні, інформативні та структуровані лекції, конспекти, практичні завдання, аналіз статей, вивчення матеріалу у форматі гри, систематичні онлайн-зустрічі та всі необхідні матеріали для практичної роботи.
● Приєднуйся до нас, щоб стати експертом у галузі Прикладного аналізу поведінки та розширити свої професійні можливості.

https://uiaba.org/

Денверська модель раннього втручання (Early Start Denver Model)

– це підхід до раннього втручання для дітей з РСА, що належить до доказових практик. ESDM розроблена на основі прикладного аналізу поведінки та сучасних досліджень і практичних знань з розвитку дітей і належить до натуралістичних поведінкових підходів (NDBI).

Навчання:

 • Вступний семінар
 • Основний семінар
 • Сертифікація
 • Онлайн-семінар “Реалізація денверської моделі раннього втручання в групі (G-ESDM)

https://esdm.org.ua/specialists.php

Благодійна організація “БФ “АВАкновенное чудо”

Це центр розвитку та підтримки дітей з особливостями розвитку та їхніх батьків. Тут зібралися фахівці різних напрямів, які сприяють залученню дітей в життя суспільства. Ми навчаємо дітей спілкування, гри, готуємо їх до садочка та школи, вчимо батьків, як формувати мовлення у дітей, навчаємо їх бути самостійними в усьому, що є необхідним для повноцінного життя.

www.aba.dn.ua

КУРС «ОСНОВИ ПРИКЛАДНОГО АНАЛIЗУ ПОВЕДIНКИ (АВА)»

 • Сертифікаційна програма для фахівців з прикладного аналізу поведінки (АВА);
 • Програма для батьків дітей з РАС, які застосовують методи АВА зі своїми дітьми;
 • Програма для АВА-інструкторів (терапист) та тьюторів, що реалізують програми АВА в ресурсних класах і корекційних центрах;
 • Програми підвищення кваліфікації і професійної перепідготовки – для вчителів ресурсних і масових шкіл, логопедів, дефектологів, корекційних педагогів, практикуючих психологів, і фахівців інших спеціальностей.

https://aba-kurs.net.ua/

АутізмТек

АутізмТек – система для допомоги фахівцям ПАП і батькам в дотриманні права на ефективне втручання при дистанційному і очному форматі завдяки автоматизації вимірювань і графічного аналізу даних поведінки.

www.autismtech.online/

QuartSoft

QuartSoft – це універсальний магазин веб-розробок, де приймають усі бізнес-завдання в Інтернеті в сферах електронної комерції B2B / B2C, нерухомості, фінансових технологій, туризму, оренди та систем соціальних мереж, SaaS / PaaS та корпоративних додатків.

www.quartsoft.com

Издательство “Идет работа”

Книги та DVD, які допомагають вчитися і вчити

www.aworkinprogress.ru